Norvegija bitcoin

norvegija bitcoin

Norvegijos vyriausybė sakė, kad virtuali moneta nėra teisėta valiuta.

Kibernusikaltimų kasmet daugėja. Kriptovaliutos kasimo kompanijos persikelia į Norvegiją ir Švediją dėl pigesnės elektros Bendra kibernusikaltėlių padaryta žala pasiekė pusantro trilijono dolerių. Jų aukomis vis dažniau tampa ne bankai ir vyriausybės, o eiliniai žmonės. Diamond Guard direktorius papasakojo kaip hakeriai vagia kriptovaliutą ir kaip nuo to apsisaugoti Bitkoinų savininkai vis dažniau tampa kibernetinių nusikaltėlių aukomis. Kaip hakeriai vagia jūsų kriptovaliutą :: IT :: medziokliniaiginklai.

Pasak "Bloomberg" citatos, generalinio direktoriaus mokesčių apmokestinimo Norvegijoje Hanso Christiano Holto, "Bitukai nepatenka į įprastą pinigų ar užstatas bitcoin adresas apibrėžimą. Mes atlikome kai kuriuos vertinimus, kaip tinkamai ir tinkamai tvarkyti tai mokesčių sistemoje norvegija bitcoin.

norvegija bitcoin

Tačiau Norvegija neleidžia Bitcoin paleisti laukinių be klasifikavimo: labiausiai žinoma pasaulyje kryptine valiuta dabar laikoma turtu šalyje, jam taikomas kapitalo prieaugio mokestistas pats 25 proc.

Pardavimų mokestis, taikomas verslui. Bitcoin pelnas priklausys turto mokesčiui, o nuostoliai gali būti išskaičiuoti.

norvegija bitcoin

Po Kinijos, Prancūzijos, Kroatijos ir Šveicarijos, Skandinavijos tautos yra tik naujausias, kuri šią savaitę paskelbia nuomonę apie Bitcoin klasifikaciją. Kadangi šios skaitmeninės monetos galia ir priėmimas nuolat didėja, tikimasi, kad daugiau šalių paskelbs tam tikrą reguliavimą.

norvegija bitcoin

Nors Norvegijos mokesčių institucijos atrodo patenkintos šiuo sprendimu, kai kurie ekspertai nesutinka su klasifikacija. Paul Ehling, BI Norvegijos verslo mokyklos finansų ekonomikos profesorius, teigia Dabartinis pinigų apibrėžimas Norvegijoje yra per siaurasypač kai susiduriama su tokia naujove: Valiuta yra bet kokios sutartos priemonės prekių ir paslaugų mainai, taigi, jūs galite turėti mažus akmenis, kaip buvo naudojama istorijoje, ir jei tai priimama pakankamai didelės norvegija bitcoin, to pakanka.

Šiomis dienomis mes turime omenyje, kad daug didesnė žmonių grupė nori keisti prekes ar paslaugas už šią valiutą. Nepaisant to, Hans Christian Holte paskelbė, kad planuoja dirbti su kitomis šalimis, kad toliau apibrėžtų "Bitcoin teisinius aspektus.

🔴MASSIVE DUMP OVER FOR BITCOIN NOW?!!!! Bitcoin \u0026 Ethereum Price Prediction // Daily Crypto Trading

Tuo tarpu norvegai neabejotinai naudos kriptografinę valiutą ir paskatins ją priimti visoje šalyje. Europos įspėjimas Wikimedia Remiantis Prancūzijos tendencija, Europos bankininkystės institucija EBA pradėjo bendrą įspėjimąkuriame kalbama apie nereguliuojamų virtualių pinigų naudojimo riziką, kurią gali paveikti įsilaužėliai.

norvegija bitcoin

Buvo pranešta apie atvejus, kai vartotojai praranda daug virtualios valiutosmažai tikėtina, kad jie bus grąžinti. Be to, naudodamas virtualią valiutą komerciniams sandoriams, vartotojai nėra apsaugoti jokios grąžinimo teisės pagal ES teisę ", priduria dokumentas. Vienas norvegija bitcoin.

norvegija bitcoin

Laiškas per 7 dienas, trumpas ir mokomasis, garantuojamas. Populiarios Temos.

norvegija bitcoin

Galbūt jus domina