Btc sgd

Bitkoinas nukrito žemiau 30 000 dolerių ribos

Bitkoinas nukrito žemiau 30 dolerių ribos Btc sgd Antradienį, pirmą kartą per penkis mėnesius, bitkoinas nukrito žemiau 30 JAV dolerių ribos.

bitcoin trading bot arbitražas

Tokį kritimą lėmė susirūpinimas dėl Kinijos btc sgd kovos su populiariausia pasaulyje kriptovaliuta. Bitkoinas nukrito devyniais procentais, iki 29 USD ir pasiekė lygį, kuris pastarąjį kartą buvo pasiektas sausio mėnesį, o analitikai nurodo Kinijos pastangas sustabdyti prekybos ir kasybos operacijas.

Bitkoinas taip pat susiduria su žaliųjų pasipriešinimu, nes jo kasybai dažnai naudojama iš iškastinio kuro pagaminta elektra, pažymėjo jis.

bitcoin rinkos dangtelis palyginti su valiuta

Kinija išplėtė represijas masinės kriptovaliutų kasybos pramonės atžvilgiu, uždraudusi jų kasybas pietvakarinėje Sičuano provincijoje.

Provincijos valdžia praėjusią savaitę nurodė uždaryti 26 kasyklas, teigiama Kinijos socialinėje žiniasklaidoje plačiai paplitusiame pranešime, kurį patvirtino buvęs bitkoinų kasėjas.

Kriptovaliutų piniginės eglutemazeikiai.

Sičuane, kalnuotame regione Pietvakarių Kinijoje, yra daugybė kriptovaliutų kasyklų, kurioms reikalingas milžiniškas energijos kiekis, gaunamas iš pigios ir gausios provincijos hidroenergijos. Kinijos kasyklos valdo beveik 80 proc.

btc įėjimo egzaminų modelis

Galbūt jus domina