Bitcoin darknet. Tamsusis internetas – Vikipedija

  • Tamsusis internetas – Vikipedija
  • Versti aprašą atgal į anglų Jungtinės Valstijos.
  • Byla / - eTeismai
  • "Darknet": juodoji rinka ir šventovė

Ši naršyklė nukreipia vartotojo tinklo užklausas bitcoin darknet bitcoin darknet tarpinių serveriųkuriuos valdo tūkstančiai savanorių visame pasaulyje, todėl vartotojo IP adresas yra neatpažįstamas ir neatsekamas. Svetainės[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Tamsiojo tinklo svetainės atrodo panašiai į bet kurią kitą svetainę, tačiau vienas esminis išskirtinumas — pavadinimų struktūra.

Tik turinčios tinkamą tarpinį serverį naršyklės, gali pasiekti šias svetaines.

bitcoin darknet

Bitcoin darknet svetainėse taip pat naudojama koduota pavadinimų struktūra, kuri sukuria URLkurių dažnai neįmanoma prisiminti. Turinys[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] m.

Horrifying Deep Web Stories \

Gareth Owen iš Portsmuto universiteto tyrimas parodė, kad dažniausiai tamsiajame internete aptinkamas turinys buvo vaikų pornografija [4]juodoji rinkao asmeninės svetainės su didžiausiu srautu buvo skirtos robotų tinklų operacijoms. Daugelyje svetainių forumuosebegalė politinių diskusijų.

"Darknet": juodoji rinka ir šventovė

Šios virtualiosios valiutos nereguliuoja jokios šalies vyriausybė. Bitkoinas yra anonimiškas, todėl tampa itin patraukliu šio tinklo vartotojams.

Tęsdamas nusikalstamą veiksmą, už šias psichotropines medžiagas, tiksliai nenustatytomis aplinkybėmis sumokėjo virtualia valiuta— bitcoin.

Jos nuolatinių klientų skaičius viršijo milijoną. Populiariausios prekės — įvairios narkotinės medžiagos: kanapės, LSD, heroinas, kokainas ir daug kitų. Taip pat čia galima buvo įsigyti kinuose dar nerodomų filmų, įvairių meno kūrinių, knygų, technikos prietaisų.

bitcoin darknet

Šalia siūlyta parsisiųsti ginklų dalimis arba užsisakyti samdomą žudiką. Tačiau ši anoniminė įmonė neturi vieno lyderio, tai — stipri bendruomenė.

  • Tai dalis juodos rinkos ir dalis šventyklos.

Ulbrichto sulaikymą, tačiau prekybai tai nepakenkė — anaiptol. Tačiau praėjus mėnesiui jo vertė išaugo kone bitcoin darknet. Giliajame internete galima nuolat matyti bitkoino kursą, kuris atnaujinamas kas penkias minutes.

bitcoin darknet

Nuodagų filmai[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Tačiau ginklai bei narkotikai tėra nedidelė giliojo interneto dalis. Jau minėti vaikų tvirkinimo puslapiai — smulkmena, palyginus su tuo, ką dar galima čia rasti.

Pavyzdžiui, tamsiajame internete paplitę nuodagų angl.

bitcoin darknet

Snuff filmai. Nuodagų filmai yra vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuojama žmogžudystė ar savižudybė. Vienas žinomiausių pasaulio žudikų maniakų, Charlesas Mansonas filmavo savo aukas jas kraupiai žudydamas. Yra ir unikali svetainė, kurioje specialiai tau nužudomas benamis.

Galbūt jus domina